V mrzlih dneh januarja smo si obisk gozdnega kotička popestrili na malo drugačen način, v sklopu projekta Moj kotiček v gozdu. Skupina Ribice je za skupino Mehurčki pripravila dramatizacijo Buča Debeluča, katero so zaigrali otroci s pomočjo vzgojiteljicama, z različnimi rekviziti, ki so jih sami izdelali. Otroci iz skupine Mehurčki pa so nam dopoldanski čas popestrili z izštevankami in nam pripravili igro »Iskanje gozdnih škratkov«. Vzgojiteljice so obesile škratke na veje v gozdnem kotičku, na različne višine. Naloga otrok pa je bila, da so jih našli in čim hitreje (samo po enega) prinesli v košare. Igra se je otežila, ko smo jo časovno omejili s peščenimi urami in tekmovanjem (dečki/deklice).

Vzgojiteljice skupine Ribice in Mehurčki